У нашому видавництві вийшло дві новинки від Барбари Космовської в перекладі українською мовою для підліткового читання. Письменниця вже відома книголюбам за книгами «Samotni. сom» серії «Сучасна європейська підліткова книга» і «Великий вибух, або К. проти К.», що була написана у співавторстві з Ґжеґожем Касдепке.

Відразу дві книги Барбари Космовської: вийшло продовження «Буба: мертвий сезон»

Історії про дівчину Бубу — це майстерно переплетені долі декількох поколінь однієї родини, де є розповідь про буденні труднощі, поразки й перемоги, підліткові переживання, шкільне життя, пошук справжніх друзів та перше кохання. Вирішити численні проблеми було б неможливо без щедрої порції авторського гумору, який навіть найсумніші епізоди перетворює на цікавий досвід, який читач зможе перейняти від книжкових героїв.

У продовженні шістнадцятирічній героїні, яку легко впізнати за улюбленими джинсами та мартенсами, здаватиметься, ніби увесь світ повстав проти неї: коханий Мілош захопився чарівною Ребеккою, найкраща подруга зникла, а дідусь захоплено проводить час в інтернеті й непроти подискутувати з онукою про складну психологію чатів... Проте сумувати Бубі не доведеться: у неї з'явиться новий друг Сирота, згодом прилетить звістка від зниклої подруги, а ще вона зіграє у бридж зі зловісним Юзефом на прізвисько Сталін і навіть… проведе ніч у поліції. Та найголовніше, що Буба стане свідком чудес, які розгонять хмари над їхньою домівкою.