Анонсуємо вже шосту частину пригод дівчинки Зосі та її чудернацької родини «Зося з вулиці Котячої на відпочинку» від польської письменниці Агнєшки Тишки й сучасної талановитої художниці Агати Рачинської вперше в перекладі українською!
Серія «Зося з вулиці Котячої» (ориг. «Zosia z ulicy Kociej») — це збірка різноманітних історій про рішуче дівча Зосю та її кумедну сімейку, написаних щирою мовою з добрим гумором. Орієнтовані Зосіни пригоди на середній шкільний вік, але молодшеньким цікаво буде почитати про витівки її маленької сестрички Мані, а дорослих розважать курйозні родинні ситуації, пов'язані з раптовим переїздом героїв, відвіданням родичів у селі, несподіваними хворобами під час відпустки та ін. 

Анонсуємо продовження серії «Зося з вулиці Котячої»

Цього разу Зося залишить вулицю Котячу, на якій вже стільки всього цікавого сталося, і вирушить назустріч пригодам — вона їде у справжній дитячий табір! Кумедні розваги дівчинки та її нових друзів тривають: вона буде купувати гумові чоботи метеликові на ім'я АГМІРАЛ ПИПЕК, вивчить біорозмаїття озер, купатиметься у ВЕЛИЧЕНЬКІЙ калюжі й врятує всіх у своїй спеціальній РЯТУВАЛЬНІЙ торбі! А ще Зося чи не впреше за все життя порадіє, що правил потрібно дотримуватися. Бо навіть уявити страшно, що було б, якби кожна матуся захотіла знати все, що відбувається з її сином чи донькою в дитячому таборі... А завжди ж знайдуться дітлахи, яким щось дуже не сподобається на відпочинку — сонце, дощ, ранкова зарядка, нудні екскурсії, нові друзі, комарі...

А поки є час, щоб почитати-перечитати попередні частини Зосіних пригод — тисніть сюди.