Незабаром асортимент книжок на картоні для малюків від Видавничого дому «Школа» поповнить МЕГАКАРТОННА КНИГА «Всезнатика» автора Василя Федієнка із серії «Малятко-розумнятко», яка призначена для спільних занять дорослого і дитини. До неї увійшли такі розділи, як космос, Україна, абетка, числа і цифри, тіло людини, предмети одягу, взуття, орієнтування у просторі, кольори, порівняння, пори року, час доби, професії, безпека в будинку і на вулиці, дикі та свійські тварини, види транспорту та корисні машини тощо. 

Анонсуємо нове розвивальне видання для дітлахів 2+

Незвично великий формат та цікаві розділи про дослідження власного тіла, рослинного й тваринного світу, космосу тощо привернуть увагу малюків, спонукатимуть їх дізнаватися нову інформацію, за цією книжкою-картонкою легко й цікаво працювати, оскільки перший навчальний матеріал наведено максимально наочно, у великих яскравих малюнках.
Додаткові питання, бесіди дорослих та дошколярика за мотивами малюнків, невеличкі завдання, обговорення й міркування сприяють розвиткові мислення, пам'яті та уваги, збагаченню словникового запасу.