Зазвичай восени зменшується кількість вільного часу і збільшується навантаження у зв'язку із закінченням канікул і початком навчального року. Проте завжди можна знайти хвилинку, щоб зануритися у захопливе чтиво. Наприклад, якщо йдеться про цікавий світовий дитячий бестселер, виданий у понад 40 країнах світу, дивовижну серію під назвою «Моллі Мун»! Створила її Джорджія Бінг — сучасна англійська письменниця, яка найбільшої популярності здобула завдяки історії про чарівні пригоди, здавалося б, звичайної дівчинки із сиротинця, що раптом виявила у себе гіпнотичні здібності та здатність подорожувати в часі.

10 влучних цитат від Моллі Мун. Чарівно-гіпнотична добірка до Дня народження Джорджії Бінг

Напередодні Дня народження літературної «матусі» Моллі Мун пропонуємо вам познайомитися ближче з книжками авторки через найбільш влучні висловлювання її персонажів:


1. «А як же міс Злобстон і Една? Моллі й гадки не мала, куди вони подалися. Проте дівчинка точно знала, що гіпноз і настанови, які вона їм навіяла, незабаром щезнуть. Хоча добре було б, якби їхні нові захоплення — літаки й італійська кухня — прищепилися назавжди. Якщо ці пані й справді захопляться своїми новими заняттями, то вони точно не повернуться до Хардвіцького сиротинцю. Бо по-справжньому любити дітей вони все одно не зможуть, адже любов до малечі виходить із серця, а не з посади…» © «Моллі Мун і чарівна книга гіпнозу»


2. «Бо злість — це п-погана хвороба. — Нянька обернулась до найменшеньких: — А ми ж не х-хочемо хворіти, еге ж?..» © «Моллі Мун і чарівна книга гіпнозу»


3. « — Ти маєш шукати "нану найдрібнішу…"
 — А хто така Нана Найдрібніша? — запитала дівчинка, уявляючи ту «нану» старою зморшкуватою бабою, якій уже сотні років.
 — Це не людина, а частинка. "Нану" означає "найменша". Якщо ти віднайдеш найменшу піщинку в собі, ти відшукаєш справжню силу...» © «Моллі Мун зупиняє час»


4. «Моллі була вражена, що одна хвилина сміху додає стільки позитивної енергії. Вона поглянула на своїх друзів і подумала, наскільки ж важливо отак веселитися, бо добрі відчуття назавжди залишаються у серці та думках людини…» © «Моллі Мун і дивовижні часомандри»


5. «І жахливі події, і щось добре — все змінює людину. Страшні спогади назавжди залишаються в пам’яті, так само як і надзвичайні дивні пригоди. Проте радісні події роблять людину впевненішою у своїх силах...» © «Моллі Мун і дивовижні часомандри»


6. «Не можна мати хист до всього, відповів Тортилус, відтак поклав руку на голову Моллі й заплющив очі. — Гм-м, — хмикнув він. — У тебе ще багато прихованих здібностей, Моллі. У тебе є таланти, які ще не достигли. Просто зачекай. У твоїй душі дрімає дуже велика сила. І досить скоро вона проявить себе…» © «Моллі Мун і мислечитальна машина»


7. «Якщо тебе пограбували, усміхнись, тоді ти вкрадеш щось цінне у злодія…» © «Моллі Мун і мислечитальна машина»


8. «Раптом Моллі згадала слова Ліса, її друга-йога: “Є давня китайська мудрість: мудра людина, піднімаючись угору, не дивиться на вершину, щоб оцінити, наскільки вона далеко, а йде і насолоджується кожним кроком…”» © «Моллі Мун і мистецтво перетворення»


9. «Той, хто чинить добро, сяє добротою. “Ми — те, що ми робимо”, — вирішила дівчинка…» © «Моллі Мун і музичне чудовисько»


«У літаку Моллі усвідомила, якою самотньою почувалася, коли втратила близьких людей, яких щиро любила. Дівчинка розмірковувала над тим, як їй пощастило: її друзі хвилювалися за неї, навіть коли вона стала чудовиськом, і прагнули допомогти їй.
Моллі розуміла, що може знову перетворитися на монстра — на міні-чудовисько, дратівливе та сердите, та й члени родини і друзі іноді стають просто нестерпними. Проте вона напевне знала, як би не бурчали друзі та родичі, як би не сердилися, насправді вони дбають одне про одного.
І Моллі почулася щасливою. А втрата прапрадіда навчила її цінувати людей, які завжди поруч. За словами До, вони можуть просто «зноситися». А тоді буде занадто пізно розповідати їм про свої почуття…» © «Моллі Мун і музичне чудовисько»