Правила користування послугою

Увага!


Вартість замовлення , яке можна оформити через наш сайт, повинна бути не менше ніж 50 грн. Після замовлення Вам зателефонує наш менеджер.

Якщо загальна вартість вашого замовлення перевищить суму 500 грн, Ви маєте можливість отримати знижку від 10%.Правила замовлення товарів на сайті видавничого дому «Школа»
Товар у магазині нашого сайту відпускається тільки після заповнення реєстраційної картки клієнта та здійснюється за цінами видавничого дому «Школа» на день замовлення.
Доставка замовленого товару здійснюється тільки в межах України «Укрпоштою» на почтове відділення, яке ви вказали при заповненні реєстраційної картки клієнта на нашому сайті. Ви можете зробити замовлення тільки післяплатою (тобто розрахунок за товар здійснюється під час його отримання у відділенні зв’язку). При цьому, за тарифами «Укрпошти», поштовий збір за здійснення післяплати складає приблизно 2-5 % від сплачуваної суми понад 500 грн. А збір менше 500 грн = 10 грн.
Видавництво бере на себе всі витрати, пов’язані з пакуванням, страхуванням та доставкою вашого замовлення до вказаного вами відділення зв’язку. Замовлений товар буде відвантажений протягом трьох діб з моменту замовлення.
Надісланий товар зберігається на пошті безкоштовно протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну з вас буде стягуватися «Укрпоштою» пеня у розмірі 3,72 грн за кожну наднормативну добу зберігання.
У випадку, коли замовлений вами товар не буде отриманий та сплачений два рази, подальші замовлення на ваше ім’я будуть заблоковані.
У випадку виявлення бракованого товару, надішліть його на нашу адресу (а/с 535, м. Харків, 61103) цінною бандероллю без післяплати, з сумою оцінки 5 грн, вклавши записку з описанням браку та проханням про його заміну.


Увага! Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що у випадку перевищення загальної вартості вашого замовлення суми у 500 грн, ви маєте можливість отримати знижку від 10 %. Після замовлення вам зателефонує наш менеджер.24-05-2017
Зустрічайте нову серію робочих зошитів «Лісова школа»! Герої цього зошита прийшли зі сторінок книг «Дивовижні пригоди в лісовій школі» дитячого письменника Всеволода Нестайка. Ми щиро радимо вам ці напрочуд цікаві й корисні книжечки! Для багатьох  дiтей ШКОЛА  видається чимось невiдомим, складним i дуже серйозним. Герої  нашої серiї «Лiсова школа» доведуть, що це зовсім не так. Уважнi  й турботливi вчителi перетворять  навчання вашого малюка на гру, а учнi-звiрята покажуть, що вчитися  насправдi цiкаво. А також усi вони разом ненав’язливо познайомлять майбутнього учня з основними шкiльними  правилами та поняттями.


24-05-2017
Зустрічайте новинку «Самотні. com» із серії «Сучасна європейська підліткова книга» від Барбари Космовської — відомої польської письменниці, авторки численних романів, якими зачитується сучасна молодь. Юну дівчину Йоанну важко не помітити в натовпі. Ще б пак — копиця рудого волосся, фіолетовий шалик та куртка-мілітарі роблять свою справу. А Віктора нічого не вирізняє серед натовпу — хіба що смуток в очах та старомодний светр. Цих двох головних героїв поєднує не школа, не компанія, не хобі, а… самотність. Це захворювання вражає будь-кого і має різні причини. Часом здається, що самотність стає хронічною і проти неї немає жодних ліків. Але є те, що має силу здолати будь-яку хворобу, — це почуття любові, що народжується в серці та змінює долю... Вперше українською!


23-05-2017
Улюблена серія малят та дорослих «Нова дитяча книга» поповнилася ще одним виданням під назвою «Канікули з коровою, танком і злодієм». Створила цю книгу пані Малгожата Стрековська-Заремба — польська письменниця, володарка численних літературних нагород і премій, член Спілки письменників Польщі. Вона майстерно, в яскравій манері, з витонченим гумором розкриває актуальні для дітлахів теми, спонукаючи їх (а також батьків) переосмислювати власну поведінку.  Двоє найкращих друзів, Куба і Войтек, докладають усіх зусиль, аби не провести канікули в селі. Та всі їхні старання марні. Тож наші герої переживають багато кумедних, надзвичайних і шалених пригод. А крім того, ця книга про дуже важливі речі: про слухняність та пустощі, про страх і сміливість, про щиру дружбу.  Вперше українською мовою!


16-06-2017
Обов'язково прочитайте ці 3 історії, в яких ваші улюблені герої також ідуть на канікули:  «Такого "вдалого" початку літа годі було й сподіватися — детектив Нишпорка загубив гаманець. Більшість людей сприйняли б це як жахливий поворот долі, але наш герой навіть зрадів. Він нікуди не поїде, бо в нього немає грошей. Слава Богу!» © «Канікули детектива Нишпорки»  «Мої канікули падають на маму і тата як грім з ясного неба. Так каже бабуся Данута. І додає, що Бог їх за це покарає. Раніше я не розумів, чому Бог мав би карати батьків за мої канікули. І навіть співчуває їм. Однак тепер я знаю більше, а тому співчувати їм уже не можу...» © «Філіпек і шалені канікули» «Канікули розпочалися весело — із поїздки на цвинтар. Ніхто не помер, тому це було дійсно весело...» © «Канікули з коровою, танком і злодієм» Гарного відпочинку! 


15-05-2017
Зустрічайте новинку від Агнєшки Тишки — другу книгу серії «Зося з вулиці Котячої» вперше українською мовою!  Настання осені було б набагато приємнішим, якби не новий шкільний рік, що саме о цій порі падає на людей, як грім з ясного неба. Ніби й відомо, що початок шкільного року неминучий, але все одно це завжди шок. Принаймні для Зосі, бо тепер її життя обмежується школою та будинком. Хоча це не зовсім так. Бо в цій книзі на читачів чекає зустріч із Похмурою Пампірою, приколи на даху та інші захопливі пригоди! 


14-06-2017
Незабаром вийде 3 книжка серії «Лотта та її "катастрофи"» від німецької письменниці Аліс Пантермюллер.  Нарешті у Лотти настали канікули! Більшість її однокласників залишиться вдома. Тільки дівчинка з родиною поїде на біохутір до Баварії. Хоча вона та її брати-дурбецали вирішили, що це геть нечесно і краще відпочивати на якомусь острові в Середземному морі. Але, з іншого боку, на біохуторі повно всіляких тварин, яких Лотта страшенно любить! До того ж, тепер на них можна потренуватися, адже вона навчилася заклинати змій. На хуторі, мабуть, немає змій, проте для заклинання згодяться й дощові черв’яки, які залюбки танцюватимуть під її блокфлейту. Потрібно лише дібрати правильні звуки… Уперше пригоди для захопливого читання та невпинного реготання доступні українською мовою! 


14-06-2017
Анонсуємо дві новенькі книжечки з рухливими елементами улюбленої серії «Сторінки-цікавинки» від В. Федієнка. «З ранку до ночі» та «Маленькі помагайки» навчать малюків розумітися на годинах і розкажуть, як стати гарними помічниками для батьків. Різнокольорові рухливі елементи сприятимуть швидкому засвоєнню дітлахами кольорової палітри, а цікаві тематичні віршики забезпечать гарний настрій під час навчання.  Книги рекомендовані провідними педагогами, психологами, батьками, які читали з дітьми, а головне — найменшими тестувальниками, які вже вивчили за допомогою цієї серії тварин у лісі, на фермі, транспортні засоби, цифри, пори року та яскраву кольорову палітру!  У 2016 р. «Сторінки-цікавинки» увійшли в довгий список найкращих книжок для дітей та підлітків, який укладають експерти БараБуки. 


14-06-2017
Чекаємо на вихід нової серії книжок «Шкарпеткожери». Шкарпеткожерів на світі приблизно стільки, скільки й людей, але вони показалися тільки двом обранцям: старому професорові Рене Кадержабеку та молодому чоловікові (й водночас старому холостякові) Еґону Вавринцю. А вже потім з їхніх слів цю історію записав Павел Шрут і намалювала Ґаліна Міклінова. Якщо у вас «випадково» загубилася одна шкарпетка — можете не гаяти часу, марно шукаючи її по всіх закутках. Гадаєте, що вона просто загубилася десь серед випраних речей? Чи, можливо, вітер ненароком зірвав її із сушильної мотузки? Може, й так... Проте найчастіше за цим стоять… шкарпеткожери! Ці таємничі істоти живуть у кожній оселі й завжди цуплять та їдять лише одну шкарпетку з пари. Ви заінтриговані? Скоро ви матимете можливість розгорнути цю книгу, адже тільки з неї ви дізнаєтеся про шкарпеткожерів усе, «про що хотіли б знати, але не наважувалися спитати».


13-06-2017
Зустрічайте наступну, «Сапфірову книгу» серії «Timeless» від Керстін Ґір, яка вперше вийшла в перекладі українською! Це друга частина трилогії про мандри у часі юних Ґвендолін та Ґідеона: дівчина готується до вечірки в минулому. У неї купа запитань, незабаром вона опиниться у світі інтриг і таємниць, де зустрінеться з дідусем — майже своїм ровесником, потрапить туди, де за рогом підстерігають озброєні люди в чорному, а загадковий граф Сен-Жермен розповідає химерні історії. І в цій круговерті таємниць світ раптом стає догори дриґом… За книгами Керстін Ґір знято однойменні фільми з відомими акторами, що і зробило її однією з найвидатніших німецьких письменниць у жанрі фентезі!