Правила користування послугою

Увага!


Вартість замовлення , яке можна оформити через наш сайт, повинна бути не менше ніж 50 грн. Після замовлення Вам зателефонує наш менеджер.

Якщо загальна вартість вашого замовлення перевищить суму 500 грн, Ви маєте можливість отримати знижку від 10%.Правила замовлення товарів на сайті видавничого дому «Школа»
Товар у магазині нашого сайту відпускається тільки після заповнення реєстраційної картки клієнта та здійснюється за цінами видавничого дому «Школа» на день замовлення.
Доставка замовленого товару здійснюється тільки в межах України «Укрпоштою» на почтове відділення, яке ви вказали при заповненні реєстраційної картки клієнта на нашому сайті. Ви можете зробити замовлення тільки післяплатою (тобто розрахунок за товар здійснюється під час його отримання у відділенні зв’язку). При цьому, за тарифами «Укрпошти», поштовий збір за здійснення післяплати складає приблизно 2-5 % від сплачуваної суми понад 500 грн. А збір менше 500 грн = 10 грн.
Видавництво бере на себе всі витрати, пов’язані з пакуванням, страхуванням та доставкою вашого замовлення до вказаного вами відділення зв’язку. Замовлений товар буде відвантажений протягом трьох діб з моменту замовлення.
Надісланий товар зберігається на пошті безкоштовно протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну з вас буде стягуватися «Укрпоштою» пеня у розмірі 3,72 грн за кожну наднормативну добу зберігання.
У випадку, коли замовлений вами товар не буде отриманий та сплачений два рази, подальші замовлення на ваше ім’я будуть заблоковані.
У випадку виявлення бракованого товару, надішліть його на нашу адресу (а/с 535, м. Харків, 61103) цінною бандероллю без післяплати, з сумою оцінки 5 грн, вклавши записку з описанням браку та проханням про його заміну.


Увага! Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що у випадку перевищення загальної вартості вашого замовлення суми у 500 грн, ви маєте можливість отримати знижку від 10 %. Після замовлення вам зателефонує наш менеджер.20-09-2017
Ми повернулися додому, але досі із захватом ділимося враженнями про найкнижковіший тиждень осені на 24 Форумі Видавців!  Дякуємо всім організаторам, які доклали чимало зусиль, щоб учасникам, відвідувачам та гостям було комфортно! Дякуємо представникам ЗМІ, які впродовж 5 днів невпинно висвітлювали різноманітні події, закарбували на численних фото та відео кожну мить, кожну емоцію Форуму! Дякуємо найкращій команді нашого видавництва на Форумі, яка для діток і дорослих стала провідником у світ літератури та допомогла знайти кожному «свою» книжечку! Дякуємо нашим любим авторам, які знайшли час і приїхали, повеселили нас і розповіли своїм шанувальникам стільки таємниць і цікавинок!  Дякуємо нашим дорогим читачам, заради яких ми все це і робимо! Ваше «Мамо, мамо, купи, ну купиии мені цю книжечку, я буду! читати», «Таточкуууу, дивись-дивись, оце мені терміново потрібно прочитати!», «А у вас є "..."? - Дякую, Боже, я її знайшлааа, давайте скоріше!», «Що треба сказати ть


08-09-2017
Розвивальна книга-гра з рухомими елементами для читання дорослими дітьми. Сприятиме розвитку ерудиції та пам’яті, уяви та мовлення. У книзі зібрано найпоширеніших екзотичних африканських тварин, з половинок яких можна утворити понад 200 комбінацій! Як працювати з книгою: ознайомте дитину з реальними тваринами, прочитайте їй віршики-описи та цікаву додаткову інформаці. Розкажіть, що ще ви знаєте про цих тварин. Створіть казкових тварин-міксів, комбінуючи варіанти. Придумайте для них назви (наприклад: зебродил, слоноріг, акулев) та прочитайте нові віршики-описи. Пофантазуйте над тим, якими можуть бути ці тварини, де вони мешкають, чим харчуються, які в них особливості поведінки тощо.  Для дітей віком від двох років. 


08-08-2017
Найочікуваніша новина для всіх шанувальників фентезі: в українському перекладі вийшла перша книга «Дар вогню» серії «Дарителі» від К. Соболь, і вже доступна для всіх «спраглих» читачів!  В одному чарівному королівстві, окрім звичайних людей, мешкають дивовижні істоти: дереволюди скриплери, моторошна нічна сторожа, прекрасна крижана королева, лісовий блукалець Благеньке Пальтечко, могутній чарівник Барс та ще чимало чарівного люду. І кожен мешканець того краю колись мав певний дар, отриманий від Серця чарів. Та ось Серце зникло, а з ним щезли й дари… Відтоді спливло триста років, і зненацька історія, що на той час перетворилася на казку, ожила. І перед юнаком Генрі, що має дар вогню, постає нелегке завдання: здолати підступне Зло, знайти Серце чарів та повернути людям дари.   


07-09-2017
Анонсуємо нову книжечку для найменших серії «Сторінки-цікавинки» «З ранку до ночі»! Вона допоможе малятам навчитися орієнтуватись у часі, знати котра година, подивившись на стрілки годинника, розрізняти ранок, день, вечір та ніч.  Унікальні розвивальні книжки з рухомими елементами заохочують дитину до знань, а також сприяють розвитку дрібної моторики, пам’яті та уваги, навичок мовлення та лічби. Для дітей дошкільного віку.


07-09-2017
Скоро наші юні модельєри зможуть вигадувати власні колекції українського національного одягу! Анонсуємо новий набір для творчості «Україночка»: вишукана гарна сумочка для тих, хто любить пофантазувати, містить усе, щоб дівчатка відчули себе справжніми модельєрами, створюючи вишуканий український національний одяг. За допомогою трафаретів треба перенести обрані деталі одягу на «тканини»-самоклейки, вирізати та наклеїти на чудових ляльок-моделей. Знадобляться лише олівці, ножиці, фантазія, добрий настрій та творче натхнення!


05-09-2017
Анонсуємо поповнення серії «Цілком таємно» чудовою книжечкою «Психологія для дівчат». Як зрозуміти оточення і себе в ньому? Який тип характеру та темпераменту властивий тобі та твоїм друзям? Як стати цікавим співрозмовником та спілкуватися вільно й невимушено? Чи можна навчитися бути добрим другом і навзаєм мати відданих друзів? Що робити, коли хтось для тебе «більше ніж просто друг»? У цій книзі читачі знайдуть не тільки відповіді на подібні питання, а й різноманітні тести та корисні поради від досвідчених психологів.


05-09-2017
Зустрічайте улюблену книгу для дозвілля всіх дівчаток тепер і російською мовою! У науково-популярному виданні «Дівчаче дозвілля на всі 100%» читачі знайдуть відповіді на питання, чим займатися у вільний час і як його спланувати? Як з користю та радістю спланувати свій відпочинок? Які розваги обрати з друзями чи якщо ти сама? Також вона допоможе зрозуміти, як отримати справжню насолоду, відновити фізичні та душевні сили. І ще багато ідей для самореалізації, творчого прояву твоєї особистості. Тож відпочивайте... але з користю для себе! 


02-08-2017
Чекаємо на вихід п'ятої частини пригод дівчинки Моллі Мун «Моллі Мун і мистецтво перетворення» від талановитої англійської письменниці Джорджії Бінг. «Моллі Мун» — одна із найпопулярніших серій серед школярів середнього шкільного віку по всьому світу. Більше дітлахи зачитуються хіба що славнозвісним Гаррі Потером! Після виходу першої книги циклу «Моллі Мун» від Джорджії Бінг іноземна преса вибухнула численними позитивними відгуками. Ще більше захвату у прихильників Моллі Мун було 2015 року, коли вийшов фільм за першою книгою «Моллі Мун і чарівна книга гіпнозу». У п'ятій частині батьки вирішили «підтягнути» близнюків Моллі та Міккі в навчанні й найняли для них виховательку — кмітливу леді, яка везе дітей на цікаву «екскурсію». Та несподівано новенька пані виявляється зовсім не вчителькою, а… підступною чаклункою. І їхня «екскурсія» обертається шаленою і небезпечною пригодою із захопливими перетвореннями!


02-08-2017
Зустрічайте нову серію «Шкарпеткожери» та її першу однойменну книжечку! Чи знали ви, що шкарпеткожерів на світі приблизно стільки, скільки й людей, але вони показалися тільки двом обранцям: старому професорові Рене Кадержабеку та молодому чоловікові (й водночас старому холостякові) Еґону Вавринцю. А вже потім з їхніх слів цю історію записав Павел Шрут і намалювала Ґаліна Міклінова. Якщо у вас «випадково» загубилася одна шкарпетка — можете не гаяти часу, марно шукаючи її по всіх закутках. Гадаєте, що вона просто загубилася десь серед випраних речей? Чи, можливо, вітер ненароком зірвав її із сушильної мотузки? Може, й так... Проте найчастіше за цим стоять… шкарпеткожери! Ці таємничі істоти живуть у кожній оселі й завжди цуплять та їдять лише одну шкарпетку з пари. Ви заінтриговані? Скоро ви матимете можливість розгорнути цю книгу, адже тільки з неї ви дізнаєтеся про шкарпеткожерів усе, «про що ви хотіли б знати, але не наважувалися спитати».