Правила користування послугою

Увага!


Вартість замовлення , яке можна оформити через наш сайт, повинна бути не менше ніж 50 грн. Після замовлення Вам зателефонує наш менеджер.

Якщо загальна вартість вашого замовлення перевищить суму 500 грн, Ви маєте можливість отримати знижку від 10%.Правила замовлення товарів на сайті видавничого дому «Школа»
Товар у магазині нашого сайту відпускається тільки після заповнення реєстраційної картки клієнта та здійснюється за цінами видавничого дому «Школа» на день замовлення.
Доставка замовленого товару здійснюється тільки в межах України «Укрпоштою» на почтове відділення, яке ви вказали при заповненні реєстраційної картки клієнта на нашому сайті. Ви можете зробити замовлення тільки післяплатою (тобто розрахунок за товар здійснюється під час його отримання у відділенні зв’язку). При цьому, за тарифами «Укрпошти», поштовий збір за здійснення післяплати складає приблизно 2-5 % від сплачуваної суми понад 500 грн. А збір менше 500 грн = 10 грн.
Видавництво бере на себе всі витрати, пов’язані з пакуванням, страхуванням та доставкою вашого замовлення до вказаного вами відділення зв’язку. Замовлений товар буде відвантажений протягом трьох діб з моменту замовлення.
Надісланий товар зберігається на пошті безкоштовно протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну з вас буде стягуватися «Укрпоштою» пеня у розмірі 3,72 грн за кожну наднормативну добу зберігання.
У випадку, коли замовлений вами товар не буде отриманий та сплачений два рази, подальші замовлення на ваше ім’я будуть заблоковані.
У випадку виявлення бракованого товару, надішліть його на нашу адресу (а/с 535, м. Харків, 61103) цінною бандероллю без післяплати, з сумою оцінки 5 грн, вклавши записку з описанням браку та проханням про його заміну.


Увага! Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що у випадку перевищення загальної вартості вашого замовлення суми у 500 грн, ви маєте можливість отримати знижку від 10 %. Після замовлення вам зателефонує наш менеджер.

Бякі-буки


Звичайно, ми чудово розуміємо, що той самий підприємець (фірма) може бути для когось гарним клієнтом, а для когось, м’яко кажучи, «не дуже».

Однак нижче ми наводимо список фірм (підприємців), з якими ми, не претендуючи на абсолютну об’єктивність, радимо Вам працювати тільки за передоплатою :

 

 

 

ПП Баликін Віталій Миколайович, м. Чернігів

ПП Гуляева Лідія Степанівна, м. Миколаїв

ПП Доронін Анатолій Олексійович, м. Житомир (магазин "Книгоманія")

ПП Капітон Ніна Юріївна, м. Миколаїв

ТОВ "Кримкнига", м. Сімферополь

ТОВ "Літера - Київ", м. Київ

ПП "Лунноко", м. Дніпропетровськ

ПП Маковоз Дмитро Іванович, м. Черкаси

ОВРП "Миколаївкнига", м. Миколаїв

ДП "Самміт - книга", м. Київ

ПП Чевердан Олександр Миколайович, м. Кривий Ріг

Видавництво "Талант", м. Харків

ПП Матес Тетяна Іванівна, м. Хмельницький

ВАТ "Укркнига", м. Київ