Правила користування послугою

Увага!


Вартість замовлення , яке можна оформити через наш сайт, повинна бути не менше ніж 50 грн. Після замовлення Вам зателефонує наш менеджер.

Якщо загальна вартість вашого замовлення перевищить суму 500 грн, Ви маєте можливість отримати знижку від 10%.Правила замовлення товарів на сайті видавничого дому «Школа»
Товар у магазині нашого сайту відпускається тільки після заповнення реєстраційної картки клієнта та здійснюється за цінами видавничого дому «Школа» на день замовлення.
Доставка замовленого товару здійснюється тільки в межах України «Укрпоштою» на почтове відділення, яке ви вказали при заповненні реєстраційної картки клієнта на нашому сайті. Ви можете зробити замовлення тільки післяплатою (тобто розрахунок за товар здійснюється під час його отримання у відділенні зв’язку). При цьому, за тарифами «Укрпошти», поштовий збір за здійснення післяплати складає приблизно 2-5 % від сплачуваної суми понад 500 грн. А збір менше 500 грн = 10 грн.
Видавництво бере на себе всі витрати, пов’язані з пакуванням, страхуванням та доставкою вашого замовлення до вказаного вами відділення зв’язку. Замовлений товар буде відвантажений протягом трьох діб з моменту замовлення.
Надісланий товар зберігається на пошті безкоштовно протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну з вас буде стягуватися «Укрпоштою» пеня у розмірі 3,72 грн за кожну наднормативну добу зберігання.
У випадку, коли замовлений вами товар не буде отриманий та сплачений два рази, подальші замовлення на ваше ім’я будуть заблоковані.
У випадку виявлення бракованого товару, надішліть його на нашу адресу (а/с 535, м. Харків, 61103) цінною бандероллю без післяплати, з сумою оцінки 5 грн, вклавши записку з описанням браку та проханням про його заміну.


Увага! Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що у випадку перевищення загальної вартості вашого замовлення суми у 500 грн, ви маєте можливість отримати знижку від 10 %. Після замовлення вам зателефонує наш менеджер.

Відгук покупців

Відгук

Вітаю!Купила у магазині "Буквар читайлик" і після цього прийшла сюди. Буквар дуже цікавий, прекрасно ілюстрований і дуже подобається дитині. Доньці якраз 4,5 рочки і вона вчиться з задоволенням. За буквариком справді легше вчитися читати.

Рейтинг:

Ганна Фролова Березине 23:25:28 19-12-2017
Пожелание

Очень нравятся ваши книги. Покупаем, читаем, любим. Очень хотела бы почитать дочке красиво оформленные книги Юлии Вознесенской: Юлианна, или Игра в киднеппинг; Юлианна, или Опасные игры; Юлианна, или Игра в «дочки-мачехи» . Если они появятся среди ваших книг, то обязательно купим.
___________________________________

Відповідь видавництва: дуже раді, що наші книжки подобаються Вам із донечкою. Ці книги видавати не плануємо. Дякуємо за пропозицію!

Рейтинг:

Татьяна Киев 18:16:59 02-12-2017
Запитання

Доброго дня, не раз купувала продукцію вашого видавництва - задоволена на всі 200%!!! Все - супер!!! Дуже подобаються ілюстрації до книжок, тож, чи не планується випуск нині популярних Віммельбухів? Можливо на якусь українську тематику?
________________________________________
Дякуємо за теплі слова! Поки що віммельбухів не плануємо. Але у нас є схожі книжки-картонки для малечі, наприклад «Пори року» В. Федієнка та ін., дивіться більше в каталозі.

Рейтинг:

Алла Березань 19:38:07 09-11-2017
Запитання

Дуже чекаю на вихід "Смарагдової книги" К.Гір. Давно знаю про ці книги і люблю їх, але ваш переклад дуже вразив. Підкажіть, коли вийде остання книга трилогії?
_____________________

Дякуємо і радіємо, що Вам сподобалося) Перекладач та редактори наполегливо готують книгу до друку, точних дат поки не маємо..

Рейтинг:

Катерина Городня 12:06:17 01-11-2017
Положительный отзыв :)

Книги вашего издательства нравятся больше всех остальных из-за хорошего выбора авторов и подборки издаваемой литературы, а также из-за прекрасного художественног о оформления. Раньше покупали сыну книги в розничных магазинах. Первый раз заказали в вашем интернет-магазине серию "Молли Мун". Книги великолепные!!! Хорошая работа менеджера. Быстрая доставка. Все на уровне!
____________________________________
Благодарим и радуемся, что наша работа приносит Вам удовольствие!

Рейтинг:

Ирина Александрия 10:05:44 26-10-2017
Подяка)

Замовляли книги для школи, дітям на подарунки. Чудові книжки, приємна знижка, швидка доставка. І особлива подяка менеджеру інтернет-магазину, дівчині, що швидко вирішила питання, пов'язане з нашою неуважністю))

Рейтинг:

Ганна Харків 13:10:52 26-09-2017
Запитання

Доброго дня. Дуже цікавить, чи буде видавництво продовжувати випуск книг Аліс Пантермюллер "Лотта та її катастрофи"? Книга наскільки цікава, що дитина "ковтнула" усі три і вимагає продовження)))))

____________________

Відповідь видавництва: звичайно, ми плануємо видати всі 10 книжок цієї серії) 

Рейтинг:

Олена Костюк м.Новоград-Волинський 10:25:49 23-09-2017
Відгук

Видавництво приємно мене вразило. Чудові ілюстрації, гарний переклад. Не так дано купували книги вашого видавництва, книги дуже сподобалися. Я обрала Керстін Ґір "Рубінова книга" і "Сапфірова книга". Коли вийде "Смарагдова книга" серії Timeless?

____________________

Відповідь видавництва: «Смарагдова книга» має вийти в середині осені.

Рейтинг:

Вікторія Вінниця 19:44:19 22-09-2017
Скарга

Добрий день. Ми продаємо ваші книги в нашіх роздрібних магазинах. Закуповуємо їх у вашого представника в Києві на книжковому ринку Петрівка. Обурює постійне подорожчання книг, не так нас, як нашик покупців. Продаемо деякі позиції навіть нижче ваших прайсових цін. Раніше подорожчання нам обгрунтовували здорожчанням курсу долара, а з чим пов'язане останнє подорожчання? Книжки у вас класні, але постійне зростання цін не зрозуміла. 

____________________

Відповідь видавництва:

Ми щосили намагаємося притримати подорожчання нашої продукції, але ціни зростають на все: на папір, фарбу, поліграфські послуги, також зростає ціна на логістику, транспортні послуги та ін. Папір, який закуповують типографії, вони купують з-за кордону в євро валюті. Якщо порівняти з цінами на інші продукти, можна побачити, що ціна наздоганяє валютне зростання. Попереднє подорожчання було в лютому цього року, до того ж, у деяких видавців та наших партнерів ціна зростає набагато більше у відсотковому плані (майже до 50 %). Варто звернути увагу також на інфляцію, зміни тарифів та заробітної платні, що змушує підіймати ціну не тільки на книжковий сегмент ринку, а й на інші товари та послуги. Ми постійно турбуємося про якісні матеріали для наших книжок та досконале змістове оформлення, переклади та ілюстрації, вартість яких також постійно змінюється. Просимо поставитися з розумінням до наших рішень, бо вони викликані численними факторами, які здебільшого від нас не залежать.
З повагою до наших читачів і клієнтів, ВД «Школа». 

Рейтинг:

Андрій Київ 12:44:29 17-08-2017
Подяка!!!

Сьогодні отримала замовлення здійснене через сайт - дуже якісний та швидкий сервіс. Книжечки замовляла на подарунки для малечі, всі дуже задоволені))) Якісна, кольорова, пізнавально-навчальна продукція радує як великих, так і малих! Колективу "ШКОЛА" так тримати!!!!

Рейтинг:

Алла Березань 12:14:56 04-08-2017
Марійка Підгірянка

Добрий день! Бачила на інших сайтах 2 збірки Марійки Підгірянки вашого видавництва, дуже хочу придбати на вашому сайті, але тут у каталозі їх не знайшла. Чи будуть ще видаватися ці книги? Наперед дякую за відповідь.
____________________

Відповідь видавництва: збірки, про які Ви запитали, видали не ми, а київське видавництво «Школа». Поки що ми не плануємо видавати збірки Марійки Підгірянки.

Рейтинг:

Оля Київ 22:40:38 19-07-2017
Цікава серія

Прекрасні книжки для найменших! Ал е є проблема - ми купили 3 книжки з серіі - а решти ніде нема(( навіть у вас на сайті. Дуже хочеться всю серію - і Тварини на фермі, і Їду-плаваю-леч у, і я батькам допомагаю і з ранку до ночі! Маємо надію, що ви довипустите цю серію в найближчий час - дуже чекаємо! 

______________________

Відповідь видавництва: дякуємо за увагу до наших видань! Дуже скоро у Вас буде можливість придбати всю серію «Сторінки-цікавинки», книжки додруковуються і поступово з'являтимуться в продажу. Слідкуйте за нашими оновленнями у соц. мережах, будемо повідомляти. 

Рейтинг:

Ніна Михайлівна Київ 08:16:56 23-06-2017
Подяка

Дякую ВД "Школа" зя чудові книги. Замовила 16 книг та лишились задоволеною змістом та художнім оформленням. Від старшої доньки книги перейдуть до меньшенької. Книги читаються із задоволенням та на одному подиху. Рекомендую друзям та знайомим. На сайті вказана не повна інформація щодо замовлення. У зв*язку з тим, що замовлення було на велику суму- мені повідомили що треба сплатити рахунок а, вже потім буде вислане замовлення. Цієї інф. на сайті не було. Нам зробили гарну знижку, дуже дякуємо Успіхів у ваших справах! 

Рейтинг:

Вітушко Олена м. Баштанка 19:16:39 21-04-2017
Висловлюю подяку!

Хочу висловити подяку працівникам "Видавничого дому "ШКОЛА".Замовляємо з дочкою книги вже не вперше . Замовили всю серію О .Волкова- "Чарівник смарагдового міста., М.Нортон- "Роздобудьки". Книги дуже захоплюючі, цікаві, яскраві. На замовлення працівники відгукуються швидко, ввічливі у спілкуванні. Книги приходят за 1-2 дні. Дякуємо за Вашу роботу!!!

Рейтинг:

Алина Днепр, Украина 10:57:12 27-03-2017
Комплект книг серії «Дивовижні пригоди в лісовій школі» Всеволод

Дякуємо видавництву за чудові книжки! Вчора поштою отримали замовлення, зроблене через сайт. Результат перевершив очікуване :-) Книжки дійсно набагато кращі, ніж ми навіть сподівались. Також приємно було дуже швидко отримати замовлення.

Рейтинг:

Тамара Хмельницикий 12:21:22 11-03-2017
Большое спасибо за Вашу работу!

С серией книг Мамина школа, дочка научилась читать, писать и отлично подготовилась к 1 классу. Маша и Ойка- первая самостоятельно прочитаная книга. А потом понеслась ... Пригоди Мицика і Кицика, Дивовижні пригоди в лісовій школі, дочитывает 4 книгу. ХОТИМ 5 КНИГУ - НОВІШІ ПРИГОДИ КОСІ ВУХАНЯ І КОЛЬКИ КОЛЮЧКИ. Очень хотим эту книгу ВАШЕГО ИЗДАТЕЛЬСТВА. ??? (Все вышеуказанные книги очень добрые и поучительные, рисунки шикарные). Ребенок очень доволен. Мама благодарна.

Рейтинг:

Анна Днепр 16:04:45 27-02-2017
Відповідь на відгук про книгу «Філіпек і шкільні витівки»

Доброго дня, пане Олександре! Ми опубліковуємо Ваш відгук на противагу Вашій впевненості у протилежному і нашу відповідь на нього, бо завжди готові сприймати критику та відповідати на питання наших читачів. Тим паче, що Ви порушуєте дійсно серйозні питання.

Нам шкода, що обрана книжка не принесла Вам із дитиною очікуваного задоволення. Разом із тим хочемо подякувати за небайдуже ставлення до наших видань і проявлену батьківську позицію. Дозвольте нам прокоментувати Ваші дорікання. Отже…

Наше видавництво чудово усвідомлює свою відповідальність перед дітьми та їхніми батьками. Саме тому ми ретельно добираємо художній матеріал, який потрапить до рук наших читачів різного віку. «Філіпек і шкільні витівки» входить до серії «Нова дитяча книга», у якій виходять друком лише кращі європейські твори для дітей, що посідають провідні місця в літературних рейтингах своїх країн. Під час перекладу тексту ми намагаємося якнайточніше передати оригінальний авторський задум та стиль.

Цикл книжок про пригоди Філіпека є бестселером у Польщі, а пані Малгожата Стрековська-Заремба — шанована письменниця, знана у своїй країні та поза її межами, володарка численних літературних нагород і премій, член Спілки письменників Польщі (докладніше дивіться у статті про неї наприкінці вашої книжки). Особливістю її книжок є здатність у яскравій та цікавій манері, з витонченим гумором розкривати злободенні теми, цікаві дітлахам, та спонукати їх (а також батьків) переосмислювати власну поведінку.

 Окремо відзначимо, що державна комісія із закупівлі книг для українських дитячих бібліотек у 2016 році серед багатьох інших видань також обрала цикл книжок про Філіпека. А до цієї комісії, повірте, включено фахівців найвищого рівня. 

Хотіли б окремо зауважити, що Вам до рук потрапила друга книга циклу з 5 книжок. Можливо, прочитання книжок циклу від початку змінило б Ваше ставлення до тексту, зробивши його сприйняття більш послідовним.

Тепер щодо самого тексту.

На наше глибоке переконання, буде краще, якщо діти дізнаватимуться, і краще саме з книжок, про певні життєві ситуації та правильні шляхи виходу з них. Читаючи книжки про реального хлопчика із "незразковою" поведінкою, який, втім, робить висновки і потім виправляється, дитина матиме добрий приклад для розуміння, «що таке добре» і «що таке погано».

Якщо звернутися до шкільної програми з української літератури, можна побачити, що учні вивчають тексти, де трапляються взагалі жахливі, з точки зору нормальної людини, речі. Проте головним є не зосередження на поганих учинках або ж на брутальних словах, не їх смакування, а моральна оцінка та виховання правильного ставлення дитини до подібних життєвих моментів.

Ми глибоко переконані, що нашим дітям потрібно поступово знайомитися з життям, «як воно є». На жаль, неможливо відгородити їх від негативних його реалій, як би нам разом з усіма батьками цього не хотілося. Але наше головне завдання як дорослих — розібрати з дитиною всі погані слова та вчинки (у тому числі ненавмисні) на прикладі книжкових героїв, наголосити на тому, що «добре» і що «погано», а також на тому, «як слід поводитися» і «як не слід». Адже тільки отримавши як позитивний, так і негативний досвід (і краще, якщо на прикладі книжкових персонажів), маленька дитина сформується у відповідальну свідому особистість.

Надважливим моментом є спільне читання й обговорення подібних книжок дитиною і батьками. Саме батьки мають допомогти дитині дати правильну оцінку ситуації та запропонувати прийнятні моделі поведінки та подолання кризової ситуації, якщо вона таки сталася.

Сподіваємось, ви переглянете Вашу позицію і Ваше ставлення до конкретно цієї книги і книжок цього циклу загалом.

А також щиро бажаємо Вам мудрості на нелегкому шляху виховання!

P.S. Як приклад до своїх слів наведемо цитату з книги стосовно лишень одного моменту, коли хлопчик НЕНАВМИСНО обпісяв свою бабусю, а та зробила з цього моральну катастрофу.

 «Вона (бабуся — адм.) насупила свої брови, підмальовані чорним олівцем.

— Ти нічого не хочеш мені сказати? — запитала вона, але навіть не чекала, що я дійсно їй щось скажу, а тільки застібнула мені штани. — Ну що ж, онучку, йдемо до батьків!

Я пішов, а що мені? Ніхто ж не може заборонити мені пісяти. У пісянні ж немає нічого поганого. Усі пісяють, навіть бабуся Данута […] Двері нам відчинив дідусь Збишек. Бабуся пройшла повз нього, не промовивши ні слова.

— Йоанно! Мєшеку! Ваш син мене обпісяв! — промовила бабуся таким страшним голосом, що я аж похолов. Раптом її підборіддя з двома чорними волосинками затрусилося від ридань.

І що мені було робити? Я теж почав ревіти і навіть переревів бабусю, тому що мені було прикро. Я все одно заглушив бабусю, тому в неї не було причин плакати далі і вона припинила...

Я вибачився, але бабуся Данута ніколи не поспішає вибачати погані вчинки». ©

 

Постпостскриптум від директора.

Я оце дозволю собі трішки долучитися до полеміки... Щодо книжок — прочитавши в процесі редагування їх усі, констатую: вони реально КРУТЕЗНІ Й ЦІКАВЕННІ! Це вам каже той маленький хлопчик, що, дякувати Богові, й досі живе в моєму серці. А отой кандидат педнаук, який також десь у мені живе, додає: «Перш ніж навчати, треба зацікавити!» І з обома завданнями пані Малгожата справилася на «відмінно»! Без сюсюкання й ханжества, але з великим почуттям стилю й такту вона створила такий собі маленький хлопчачий шедевр — цікавий і повчальний одночасно.

Сподіваюся, що цей розголос зробить книжечкам про Філіпека гарну рекламу — адже вони її варті!!!

АГОВ, ПАЦИКИ, ВІДТЕПЕР Є СЕРІЇ КНИЖОК НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІВЧАТ!!!

КХМ... УТІМ, ДІВЧАТАМ ЦІ КНИЖКИ ТАКОЖ СПОДОБАЮТЬСЯ...

Рейтинг:

Видавничий дім «Школа» 11:08:05 23-02-2017
книга Філіпек і шкільні витівки

Одного дня ми купили книжку "Філіпек і шкільні витівки", на жаль не прочитавши хоч трохи її в магазині. Вчо ра 7-річна дитина попросила почитати її на ніч, а вже після 5 хвилин в мене почало дибки ставати волосся.. Видавництву хотілося б задати лише одне питання - Ви самі читаєте хоч інколи те, що видаєте і на який рівень розвитку дитини розрахована ця книга? (на жаль відгук не дозволяє скинути фото із-за кількості слів, тому спробую надіслати в наступному відгуку) Зн аєте, навіть не так жалко ті 80 грн віддані по суті ні за що в магазині, як соромно за видавництво, яке видає книжки де "пісяють на бабусю, посилають її під 3 чорти, говорять на всіх дурень та весело катаються з могили як з гірки", а крім того якби це все прочитала дитина першою - то як потім це все вибити в неї з голови??
Я впевнений, що відгук буде видалено адміністратором, проте маю надію, що він хоча б покаже його відповідальним особам.. Я просто залишу фото декількох сторінок, а висновки робіть самі...

Рейтинг:

Олександр Чернігів 08:44:09 22-02-2017
Вітаю з річницею, шановне видавництво!

Дякую всьому колективу Школи за багаторічну працю на ниві дитячої літератури (і не тільки). Успіхів вам у роботі та ще багато-багато цікавих якісних книг!

Рейтинг:

Валентина Київ 14:33:56 20-02-2017
Молодцы!

Мы очень довольны вашими книгами. Они интересные, качественные и очень нравятся ребенку. С удовольствием порекомендую вас друзьям!

Рейтинг:

Ирина Кривой Рог 15:55:49 08-02-2017