Правила користування послугою

Увага!


Вартість замовлення , яке можна оформити через наш сайт, повинна бути не менше ніж 50 грн. Після замовлення Вам зателефонує наш менеджер.

Якщо загальна вартість вашого замовлення перевищить суму 500 грн, Ви маєте можливість отримати знижку від 10%.Правила замовлення товарів на сайті видавничого дому «Школа»
Товар у магазині нашого сайту відпускається тільки після заповнення реєстраційної картки клієнта та здійснюється за цінами видавничого дому «Школа» на день замовлення.
Доставка замовленого товару здійснюється тільки в межах України «Укрпоштою» на почтове відділення, яке ви вказали при заповненні реєстраційної картки клієнта на нашому сайті. Ви можете зробити замовлення тільки післяплатою (тобто розрахунок за товар здійснюється під час його отримання у відділенні зв’язку). При цьому, за тарифами «Укрпошти», поштовий збір за здійснення післяплати складає приблизно 2-5 % від сплачуваної суми понад 500 грн. А збір менше 500 грн = 10 грн.
Видавництво бере на себе всі витрати, пов’язані з пакуванням, страхуванням та доставкою вашого замовлення до вказаного вами відділення зв’язку. Замовлений товар буде відвантажений протягом трьох діб з моменту замовлення.
Надісланий товар зберігається на пошті безкоштовно протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну з вас буде стягуватися «Укрпоштою» пеня у розмірі 3,72 грн за кожну наднормативну добу зберігання.
У випадку, коли замовлений вами товар не буде отриманий та сплачений два рази, подальші замовлення на ваше ім’я будуть заблоковані.
У випадку виявлення бракованого товару, надішліть його на нашу адресу (а/с 535, м. Харків, 61103) цінною бандероллю без післяплати, з сумою оцінки 5 грн, вклавши записку з описанням браку та проханням про його заміну.


Увага! Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що у випадку перевищення загальної вартості вашого замовлення суми у 500 грн, ви маєте можливість отримати знижку від 10 %. Після замовлення вам зателефонує наш менеджер.

Відгук покупців

Дякую за переклад трилогії

Шановна редакція, дякую Вам за чудовий переклад трилогії "Тimeless". Я прочитав дві книги, і ось щойно прийшла третя. Читатиму із задоволенням! Маю цікаве спостереження: наклад перших двох книжок українською, складав 3000 примірників, а останньої (найтовщої і найцікавішої) частини - цілих 5000. :D
_____________________

Відповідь видавництва: Дякуємо на добрім слові! Читайте із задоволенням;)

Рейтинг:

Сергій Кременчук 00:50:02 20-02-2018

У нас, педагогічно-меморіальному музеї В.Сухомлинського (с. Павлиш Онуфріївський р-н Кіровоградська обл.) приємна новина! Ми отримали сьогодні аж 12 примірників Збірки творів В. О. Сухомлинського "Я розповім вам казку" (Філософія для дітей)!!! Тож дякуємо видавничому дому "Школа"!!! Раді цій події, адже учні, педагоги матимуть змогу працювати з цією книгою, "яка є плодом натхненної праці, роздумів, переконань Василя Олександровича Сухомлинського. Долучімося всі ми, дорослі та наші діти й онуки, до цього чарівного світу, який відкриває для нас Василь Сухомлинський" (О. Сухомлинська "Про цю книгу")!

Рейтинг:

Світлана Різник Павлиш 16:32:42 13-02-2018
Відгук

Добрий день! Видавництво супер. Донечка дуже задоволена, особливо їй подабаються книжечки "Цікава математика" Легко, цікаво,доступно і головне яскраво для дитини! Дякуємо!!!!!!!!!!

Рейтинг:

Світлана Львів 16:51:04 05-02-2018
Доброго дня.

Люблю це видавництво.З нетерпінням чекаю "Смарагдову Книгу"! Коли приблизно вона вийде?

______________

Приблизно має вийти в середині лютого.

Рейтинг:

Маша Долина 19:16:13 30-01-2018
Оформлення палітурки

Добрий день, редакція. Дуже полюбляю ваші книги за гарно підібраних авторів і звичайно за чудові ілюстрації! Змалку полюбляю книги з кольоровими ілюстраціями, а тепер ще синок з захопленням розглядує їх і моя племінниця. Єдине, що трішки засмучує - це оформлення бокового напису, коли книжка стоїть на полиці,- це стосується серії книг. Наприклад серія про Роздобудбків: Роздобудьки і Роздобудьки в полі читаються знизу вгору, а решта три книги - навпаки згори вниз... Це стосується і книг Чароділ, і серіїї книг О.Волкова Чарівник Смарагдового міста, та ін. Будь ласка, дуже хочеться щоб всі надписи були або знизу вгору, або згори вниз, але в одній серії однаково. На жаль не можу прикріпити вам фото. Дякую.
____________________________________

Відповідь видавництва: у зв’язку зі зміною загальних вимог Книжкової палати України та правил національного стандарту України у сфері інформації, бібліотечної та видавничої справи наше видавництво змінює оформлення корінця обкладинок книжок. У нових виданнях відомості на корінці обкладинки розміщуються у послідовності згори донизу (ДСТУ ГОСТ 7.84:2008). Таке оформлення книжок відповідає загальноєвропейським нормам. На жаль, зміна вимог впливає на серійні книжки (різний вигляд корінців книжок у межах серії), проте ми намагатимемось усунути цей недолік під час додруковування накладів.

Рейтинг:

Ірина Бориспіль 13:26:10 24-01-2018
Відгук

Вітаю!Купила у магазині "Буквар читайлик" і після цього прийшла сюди. Буквар дуже цікавий, прекрасно ілюстрований і дуже подобається дитині. Доньці якраз 4,5 рочки і вона вчиться з задоволенням. За буквариком справді легше вчитися читати.

Рейтинг:

Ганна Фролова Березине 23:25:28 19-12-2017
Пожелание

Очень нравятся ваши книги. Покупаем, читаем, любим. Очень хотела бы почитать дочке красиво оформленные книги Юлии Вознесенской: Юлианна, или Игра в киднеппинг; Юлианна, или Опасные игры; Юлианна, или Игра в «дочки-мачехи» . Если они появятся среди ваших книг, то обязательно купим.
___________________________________

Відповідь видавництва: дуже раді, що наші книжки подобаються Вам із донечкою. Ці книги видавати не плануємо. Дякуємо за пропозицію!

Рейтинг:

Татьяна Киев 18:16:59 02-12-2017
Запитання

Доброго дня, не раз купувала продукцію вашого видавництва - задоволена на всі 200%!!! Все - супер!!! Дуже подобаються ілюстрації до книжок, тож, чи не планується випуск нині популярних Віммельбухів? Можливо на якусь українську тематику?
________________________________________
Дякуємо за теплі слова! Поки що віммельбухів не плануємо. Але у нас є схожі книжки-картонки для малечі, наприклад «Пори року» В. Федієнка та ін., дивіться більше в каталозі.

Рейтинг:

Алла Березань 19:38:07 09-11-2017
Запитання

Дуже чекаю на вихід "Смарагдової книги" К.Гір. Давно знаю про ці книги і люблю їх, але ваш переклад дуже вразив. Підкажіть, коли вийде остання книга трилогії?
_____________________

Дякуємо і радіємо, що Вам сподобалося) Перекладач та редактори наполегливо готують книгу до друку, точних дат поки не маємо..

Рейтинг:

Катерина Городня 12:06:17 01-11-2017
Положительный отзыв :)

Книги вашего издательства нравятся больше всех остальных из-за хорошего выбора авторов и подборки издаваемой литературы, а также из-за прекрасного художественног о оформления. Раньше покупали сыну книги в розничных магазинах. Первый раз заказали в вашем интернет-магазине серию "Молли Мун". Книги великолепные!!! Хорошая работа менеджера. Быстрая доставка. Все на уровне!
____________________________________
Благодарим и радуемся, что наша работа приносит Вам удовольствие!

Рейтинг:

Ирина Александрия 10:05:44 26-10-2017
Подяка)

Замовляли книги для школи, дітям на подарунки. Чудові книжки, приємна знижка, швидка доставка. І особлива подяка менеджеру інтернет-магазину, дівчині, що швидко вирішила питання, пов'язане з нашою неуважністю))

Рейтинг:

Ганна Харків 13:10:52 26-09-2017
Запитання

Доброго дня. Дуже цікавить, чи буде видавництво продовжувати випуск книг Аліс Пантермюллер "Лотта та її катастрофи"? Книга наскільки цікава, що дитина "ковтнула" усі три і вимагає продовження)))))

____________________

Відповідь видавництва: звичайно, ми плануємо видати всі 10 книжок цієї серії) 

Рейтинг:

Олена Костюк м.Новоград-Волинський 10:25:49 23-09-2017
Відгук

Видавництво приємно мене вразило. Чудові ілюстрації, гарний переклад. Не так дано купували книги вашого видавництва, книги дуже сподобалися. Я обрала Керстін Ґір "Рубінова книга" і "Сапфірова книга". Коли вийде "Смарагдова книга" серії Timeless?

____________________

Відповідь видавництва: «Смарагдова книга» має вийти в середині осені.

Рейтинг:

Вікторія Вінниця 19:44:19 22-09-2017
Скарга

Добрий день. Ми продаємо ваші книги в нашіх роздрібних магазинах. Закуповуємо їх у вашого представника в Києві на книжковому ринку Петрівка. Обурює постійне подорожчання книг, не так нас, як нашик покупців. Продаемо деякі позиції навіть нижче ваших прайсових цін. Раніше подорожчання нам обгрунтовували здорожчанням курсу долара, а з чим пов'язане останнє подорожчання? Книжки у вас класні, але постійне зростання цін не зрозуміла. 

____________________

Відповідь видавництва:

Ми щосили намагаємося притримати подорожчання нашої продукції, але ціни зростають на все: на папір, фарбу, поліграфські послуги, також зростає ціна на логістику, транспортні послуги та ін. Папір, який закуповують типографії, вони купують з-за кордону в євро валюті. Якщо порівняти з цінами на інші продукти, можна побачити, що ціна наздоганяє валютне зростання. Попереднє подорожчання було в лютому цього року, до того ж, у деяких видавців та наших партнерів ціна зростає набагато більше у відсотковому плані (майже до 50 %). Варто звернути увагу також на інфляцію, зміни тарифів та заробітної платні, що змушує підіймати ціну не тільки на книжковий сегмент ринку, а й на інші товари та послуги. Ми постійно турбуємося про якісні матеріали для наших книжок та досконале змістове оформлення, переклади та ілюстрації, вартість яких також постійно змінюється. Просимо поставитися з розумінням до наших рішень, бо вони викликані численними факторами, які здебільшого від нас не залежать.
З повагою до наших читачів і клієнтів, ВД «Школа». 

Рейтинг:

Андрій Київ 12:44:29 17-08-2017
Подяка!!!

Сьогодні отримала замовлення здійснене через сайт - дуже якісний та швидкий сервіс. Книжечки замовляла на подарунки для малечі, всі дуже задоволені))) Якісна, кольорова, пізнавально-навчальна продукція радує як великих, так і малих! Колективу "ШКОЛА" так тримати!!!!

Рейтинг:

Алла Березань 12:14:56 04-08-2017
Марійка Підгірянка

Добрий день! Бачила на інших сайтах 2 збірки Марійки Підгірянки вашого видавництва, дуже хочу придбати на вашому сайті, але тут у каталозі їх не знайшла. Чи будуть ще видаватися ці книги? Наперед дякую за відповідь.
____________________

Відповідь видавництва: збірки, про які Ви запитали, видали не ми, а київське видавництво «Школа». Поки що ми не плануємо видавати збірки Марійки Підгірянки.

Рейтинг:

Оля Київ 22:40:38 19-07-2017
Цікава серія

Прекрасні книжки для найменших! Ал е є проблема - ми купили 3 книжки з серіі - а решти ніде нема(( навіть у вас на сайті. Дуже хочеться всю серію - і Тварини на фермі, і Їду-плаваю-леч у, і я батькам допомагаю і з ранку до ночі! Маємо надію, що ви довипустите цю серію в найближчий час - дуже чекаємо! 

______________________

Відповідь видавництва: дякуємо за увагу до наших видань! Дуже скоро у Вас буде можливість придбати всю серію «Сторінки-цікавинки», книжки додруковуються і поступово з'являтимуться в продажу. Слідкуйте за нашими оновленнями у соц. мережах, будемо повідомляти. 

Рейтинг:

Ніна Михайлівна Київ 08:16:56 23-06-2017
Подяка

Дякую ВД "Школа" зя чудові книги. Замовила 16 книг та лишились задоволеною змістом та художнім оформленням. Від старшої доньки книги перейдуть до меньшенької. Книги читаються із задоволенням та на одному подиху. Рекомендую друзям та знайомим. На сайті вказана не повна інформація щодо замовлення. У зв*язку з тим, що замовлення було на велику суму- мені повідомили що треба сплатити рахунок а, вже потім буде вислане замовлення. Цієї інф. на сайті не було. Нам зробили гарну знижку, дуже дякуємо Успіхів у ваших справах! 

Рейтинг:

Вітушко Олена м. Баштанка 19:16:39 21-04-2017
Висловлюю подяку!

Хочу висловити подяку працівникам "Видавничого дому "ШКОЛА".Замовляємо з дочкою книги вже не вперше . Замовили всю серію О .Волкова- "Чарівник смарагдового міста., М.Нортон- "Роздобудьки". Книги дуже захоплюючі, цікаві, яскраві. На замовлення працівники відгукуються швидко, ввічливі у спілкуванні. Книги приходят за 1-2 дні. Дякуємо за Вашу роботу!!!

Рейтинг:

Алина Днепр, Украина 10:57:12 27-03-2017
Комплект книг серії «Дивовижні пригоди в лісовій школі» Всеволод

Дякуємо видавництву за чудові книжки! Вчора поштою отримали замовлення, зроблене через сайт. Результат перевершив очікуване :-) Книжки дійсно набагато кращі, ніж ми навіть сподівались. Також приємно було дуже швидко отримати замовлення.

Рейтинг:

Тамара Хмельницикий 12:21:22 11-03-2017