Правила користування послугою

Увага!


Вартість замовлення , яке можна оформити через наш сайт, повинна бути не менше ніж 50 грн. Після замовлення Вам зателефонує наш менеджер.

Якщо загальна вартість вашого замовлення перевищить суму 500 грн, Ви маєте можливість отримати знижку від 10%.Правила замовлення товарів на сайті видавничого дому «Школа»
Товар у магазині нашого сайту відпускається тільки після заповнення реєстраційної картки клієнта та здійснюється за цінами видавничого дому «Школа» на день замовлення.
Доставка замовленого товару здійснюється тільки в межах України «Укрпоштою» на почтове відділення, яке ви вказали при заповненні реєстраційної картки клієнта на нашому сайті. Ви можете зробити замовлення тільки післяплатою (тобто розрахунок за товар здійснюється під час його отримання у відділенні зв’язку). При цьому, за тарифами «Укрпошти», поштовий збір за здійснення післяплати складає приблизно 2-5 % від сплачуваної суми понад 500 грн. А збір менше 500 грн = 10 грн.
Видавництво бере на себе всі витрати, пов’язані з пакуванням, страхуванням та доставкою вашого замовлення до вказаного вами відділення зв’язку. Замовлений товар буде відвантажений протягом трьох діб з моменту замовлення.
Надісланий товар зберігається на пошті безкоштовно протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну з вас буде стягуватися «Укрпоштою» пеня у розмірі 3,72 грн за кожну наднормативну добу зберігання.
У випадку, коли замовлений вами товар не буде отриманий та сплачений два рази, подальші замовлення на ваше ім’я будуть заблоковані.
У випадку виявлення бракованого товару, надішліть його на нашу адресу (а/с 535, м. Харків, 61103) цінною бандероллю без післяплати, з сумою оцінки 5 грн, вклавши записку з описанням браку та проханням про його заміну.


Увага! Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що у випадку перевищення загальної вартості вашого замовлення суми у 500 грн, ви маєте можливість отримати знижку від 10 %. Після замовлення вам зателефонує наш менеджер.

Для обов'язкового літнього читання

Обов'язково прочитайте ці 3 історії, в яких ваші улюблені герої також ідуть на канікули: 
«Такого "вдалого" початку літа годі було й сподіватися — детектив Нишпорка загубив гаманець. Більшість людей сприйняли б це як жахливий поворот долі, але наш герой навіть зрадів. Він нікуди не поїде, бо в нього немає грошей. Слава Богу!» © «Канікули детектива Нишпорки» 
«Мої канікули падають на маму і тата як грім з ясного неба. Так каже бабуся Данута. І додає, що Бог їх за це покарає. Раніше я не розумів, чому Бог мав би карати батьків за мої канікули. І навіть співчуває їм. Однак тепер я знаю більше, а тому співчувати їм уже не можу...» © «Філіпек і шалені канікули»
«Канікули розпочалися весело — із поїздки на цвинтар. Ніхто не помер, тому це було дійсно весело...» © «Канікули з коровою, танком і злодієм»
Гарного відпочинку!